Parafia Stawiski

Avatar główny

Biuro poselskie Kazimierza Gwiazdowskiego w Stawiskach

6 stycznia br. w Stawiskach, w Święto Trzech Króli, odbyło się uroczyste otwarcie biura poselskiego Posła na Sejm RP Kazimierza Gwiazdowskiego.

W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski, radni powiatowi, przedstawiciele Rady Miejskiej w Stawiskach na czele z Przewodniczącym Józefem Zalewskim oraz wielu znamienitych gości, w tym Burmistrz Kolna Andrzej Duda oraz przedsiębiorcy z terenu Gminy Stawiski, a także mieszkańcy Gminy Stawiski.

Nowo otwarte biuro poselskie zostało poświęcone przez Proboszcza Parafii Stawiski ks. kan. dr Wojciecha Turowskiego. Następnie głos zabrał poseł Kazimierz Gwiazdowski, który podkreślił, jak ważna jest kwestia kontaktu ze społecznością lokalną. Zachęcił przy tym do zgłaszania do biura swoich spraw i zapytań kierowanych do posłów.

Biuro K. Gwiazdowskiego znajduje się przy ul. Wiejskiej 1 w Stawiskach.

2017-01-11 12:56 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.