Parafia Stawiski

Avatar główny

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy powraca do służby OSP KSRG Stawiski

Zakończyły się prace restauracyjne samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP KSRG Stawiski marki Mercedes Benz, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi w 2014r. podczas wyjazdu do akcji.

Doprowadzenie do długo wyczekiwanego zakończenia działań remontowych nie byłoby możliwe bez usilnych starań Burmistrza Stawisk oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Stawiskach.

W wyniku ich zaangażowania udało się pozyskać dofinansowanie na karosację samochodu ratowniczo-gaśniczego. Środki, w wysokości 38 tys. zł. pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Kolejny, nowoczesny samochód w służbie OSP KSRG Stawiski przysłuży się jeszcze skuteczniejszym działaniom naszych strażaków – ochotników w celu ratowania życia i mienia ludzkiego.

2016-12-28 12:29 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.