Parafia Stawiski

Avatar główny

Mobilne kino w GOKIS w Stawiskach

Kto jeszcze pamięta kino „Saturn” w Stawiskach?

Dla najmłodszych to mrzonka, ale kino istniało w Stawiskach do 2005r. Swoją siedzibę miało w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, przy ul. Krótkiej 4. W czasach swojej świetności odbywało się tu rocznie 420 seansów, które oglądało prawie 26000 widzów!

W grudniu 2016 r. mieliśmy okazję przypomnieć sobie realia kina w Stawiskach. Do naszego miasteczka zawitało bowiem kino mobilne. Repertuar objął cztery seanse, na których zaprezentowano następujące filmy:

  • „Smoleńsk”
  • „Wołyń”
  • „Pitbull – Niebezpieczne kobiety”

Zainteresowanie było niemałe, widzowie z zadowoleniem opuszczali dawną salę kinową. Ciekawostką jest fakt, że filmy wyświetlono na ekranie, który przez wiele lat służył w kinie „Saturn” w Stawiskach.

2016-12-21 15:11 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.