Parafia Stawiski

Avatar główny

Mikołajki w Stawiskach

Jak co roku mieliśmy przyjemność spotkać niezwykłego Gościa.

6 grudnia br. na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach do naszego miasteczka przybył św. Mikołaj oraz jego asystentka. Odwiedzili miejscowe instytucje, m.in. Urząd Miejski, gdzie złożyli wizytę Burmistrzowi Stawisk Krzysztofowi Rafałowskiemu. Zajrzeli także do Hexa Bank oddział w Stawiskach, byli na posterunku policji w Stawiskach, w Ośrodku Pomocy Społecznej oraz u miejscowych przedsiębiorców.

Ku uciesze dzieci zawitali również do placówek oświatowych. Swoją obecność zaznaczyli w Miejskim Przedszkolu, Szkole Podstawowej oraz Gimnazjum. Szczególną radość wywołali u najmłodszych w Przedszkolu.

Następnie Mikołaj wraz ze swoją asystentką przybył do parku miejskiego, gdzie wraz z najmłodszymi oraz ich rodzicami uczestniczył w szeregu gier i zabaw.

Mikołaj był w tym roku wyjątkowo szczodry. Każdą napotkaną osobę obdarował upominkiem.

Więcej zdjęć tutaj.

2016-12-13 15:32 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.