Parafia Stawiski

Avatar główny

Odwiedziny przedszkolaków w bibliotece miejskiej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach

23 listopada br. Bibliotekę Miejską, zlokalizowaną w budynku Gminnego Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach, odwiedziły przedszkolaki.

Podczas przeprowadzonej otwartej lekcji bibliotecznej dzieci zapoznały się z biblioteką. Dowiedziały się jak można stać się jej czytelnikiem oraz jak należy się w niej zachować. Pracownik biblioteki p. Bożena Raczyńska oprowadziła również maluchy między regałami wypożyczalni.

W okazji wizyty przedszkolaków odbyło się wspólne czytanie bajki terapeutycznej pt. „Zuzi-buzi” Marii Molickiej. Dzieci miały okazję uczestniczyć również we wspólnych grach i zabawach przygotowanych przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach.

2016-11-30 12:45 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.