Parafia Stawiski

Avatar główny

Akcja „Dzielnicowy bliżej nas” na terenie gminy Stawiski trwa

Akcja „Dzielnicowy bliżej nas” na terenie gminy Stawiski trwa
źródło: kolno.policja.gov.pl

Czynności policjantów z posterunku w Stawiskach ukierunkowane są przede wszystkim na zapewnienie spokoju na podległym sobie terenie. W ramach akcji „Dzielnicowy bliżej nas” starają się oni być w stałym kontakcie z mieszkańcami, pomagać im w bieżących problemach, propagując przy tym inicjatywy związane z poprawą bezpieczeństwa.

Działania te obejmują również wizyty w placówkach oświatowych na terenie gminy Stawiski. W związku z tym, 18 listopada br. dzielnicowy odwiedził Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach. Podczas wywiadówki z rodzicami przybliżył zasady i sposób funkcjonowania aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda”, której zadaniem jest szybkie wyszukanie dzielnicowego, który dba o dany rejon.

Celem spotkania było również omówienie zagadnień prawnych dotyczących odpowiedzialności nieletnich oraz aspektów bezpiecznego korzystania z Internetu.

2016-11-30 12:41 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.