Parafia Stawiski

Avatar główny

Życzenia Burmistrza Stawisk z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie,
Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny
i osiągnąć to za wszelką cenę

Maria Skłodowska - Curie

Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przypadającego na 21 listopada składam wszystkim pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Stawiskach podziękowania za profesjonalne zaangażowanie się, aktywność i kreatywność na rzecz dalszego rozwoju usług społecznych w Gminie Stawiski.

Praca socjalna to niezwykły trud i odpowiedzialność. Jestem pełen uznania, gdyż niejednokrotnie Państwa działania są dla wielu osób niezbędnym wsparciem umożliwiającym przełamanie niejednego życiowego trudu.

W myśl zasady: „pracownik socjalny ze szczęśliwcami się nie spotyka” przekazuję Państwu życzenia wytrwałości w pokonywaniu trudności, wrażliwości na potrzeby innych oraz satysfakcji z dobrze wypełnionego obowiązku w służbie drugiemu człowiekowi. Oby Wasza praca w dalszym ciągu spotykała się z akceptacją i szacunkiem.

BURMISTRZ STAWISK

Krzysztof Rafałowski

Stawiski, dnia 21 listopada 2016 roku

Załączniki

  1. Życzenia Burmistrza Stawisk z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
2016-11-21 14:58 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.