Parafia Stawiski

Avatar główny

Sukces ucznia ZSP w Stawiskach na Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Kolnie

Sukces ucznia ZSP w Stawiskach na Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Kolnie
Źródło: Starostwo Powiatowe w Kolnie

26 października br. w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Kolnie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Czesław Miłosz – poeta spełnionego losu i zrealizowanego przeznaczenia”.

Konkurs miał charakter otwarty. Był adresowany nie tylko do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, ale mogły w nim wziąć udział również osoby dorosłe.

37 uczestników rywalizowało w czterech grupach wiekowych. W jednej z nich doskonale zaprezentował się Jakub Misiak, uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stawiskach, zajmując II miejsce wśród uczniów klas IV - VI.

Konkurs zorganizowano celem poznania twórczości słynnego polskiego poety, laureata Nagrody Nobla, Czesława Miłosza. Miał on również za zadanie rozwijanie zdolności recytatorskich wśród osób uczestniczących w zmaganiach.

Gratulujemy sukcesu Jakubowi.

2016-11-02 10:10 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.