Parafia Stawiski

Avatar główny

Uczniowie ZSP w Stawiskach wyróżnieni w konkursie „Mistrz ortografii 2016”

Uczniowie ZSP w Stawiskach wyróżnieni w konkursie „Mistrz ortografii 2016”
Fot. Leszek Czyż

20 października br. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Krupki w Lemanie odbył się XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii 2016”.

W turnieju adresowanym do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu kolneńskiego wzięło udział 55 uczestników.

W dorocznych zmaganiach ortograficznych uczestniczyli też uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawiskach. Spisali się znakomicie, drugie miejsce ex aequo z uczennicą Szkoły Podstawowej w Małym Płocku Julią Kozikowską, zdobyła Paulina Narewska. Oprócz tego wyróżnione zostały Emilia Kiełczewska oraz Martyna Łojewska.

W pracę komisji weryfikującej teksty napisane przez uczniów zaangażowani byli również nauczyciele z placówek oświatowych z terenu gminy Stawiski.

Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski. Rywalizacja o mistrza ortografii 2016 odbyła się pod patronatem Starosty Kolneńskiego.

Gratulujemy uczennicom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawiskach bardzo dobrej znajomości zasad ortograficznych oraz sukcesu w rywalizacji o miano mistrza ortografii Powiatu Kolneńskiego.

2016-10-24 15:29 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.