Parafia Stawiski

Avatar główny

10 lat gimnazjum

Ani się obejrzeliśmy a nasze gimnazjum liczy sobie już dekadę. Był to czas wytężonej pracy całego ciała pedagogicznego, gdyż wszystko trzeba było budować praktycznie od podstaw.

Przyglądając się z boku, z czystym sumieniem można stwierdzić, że nie był to czas zmarnowany. W przeciągu tych dziesięciu lat, jak podkreślają absolwenci, w murach szkoły wytworzyła się bardzo przyjazna atmosfera, sprzyjająca szeroko pojętemu rozwojowi, a poziom nauczania, choć już imponujący,  stale rośnie. Świadczyć mogą o tym chociażby bardzo wysokie miejsca zajmowane w licznych olimpiadach i konkursach wiedzy rozgrywanych na różnych szczeblach, w tym nawet krajowym.

Dziś, z perspektywy tych 10 lat widzimy, iż placówka ta zmierza w bardzo dobrym kierunku i choć jeszcze wiele zostało do zrobienia, wierzymy, że przyszłość ułoży się pomyślnie. Ponadto życzymy wielu równie owocnych lat i jeszcze piękniejszych jubileuszy.

Wiedza jest tym dobrem, którego, w przeciwieństwie do rzeczy materialnych, nikt nie może nam odebrać. Dbajmy więc o to by nasi gimnazjaliści, i nie tylko, mieli tego dobra jak najwięcej.

Materiał wideo

2009-11-30 09:28 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Jarek Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.