Parafia Stawiski

Avatar główny

Impreza 8 Gmin w Jednej Krainie połączona z dożynkami powiatowo-gminnymi w Małym Płocku za nami

Impreza 8 Gmin w Jednej Krainie połączona z dożynkami powiatowo-gminnymi w Małym Płocku za nami
fot. UG Mały Płock

11 września br. w małym Płocku odbyła się impreza 8 Gmin w Jednej Krainie połączona z dożynkami powiatowo-gminnymi w Małym Płocku.

Uroczystość zorganizowali Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” oraz Starosta Kolneński i Wójt Gminy Mały Płock.

Ceremonia zainaugurowana została uroczystą mszą św. w Kościele pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Małym Płocku. Następnie zebrani w barwnym korowodzie udali się do zabytkowego dworku, gdzie przewidziany był dalszy ciąg obchodów.

Gminę Stawiski reprezentował Burmistrz Krzysztof Rafałowski. W dożynkach wzięły udział Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Stawiski oraz młodzież szkolna, która pod kierownictwem p. Grzegorza Paczoszka, przygotowała mały występ artystyczny.

Impreza była również podsumowaniem 10-letniej działalności Lokalnej Grupy Działania „Kraina Mlekiem Płynąca”.

2016-09-15 14:25 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.