Parafia Stawiski

Avatar główny

Setne urodziny Pani Marianny Kurzątkowskiej

30 sierpnia br. obchodziliśmy jubileusz 100-lecia urodzin Pani Marianny Kurzątkowskiej z miejscowości Dzięgiele. Niecodzienne święto rozpoczęło się mszą św. w Romanach, którą odprawił proboszcz miejscowej parafii, Ks. Henryk Dąbrowski.

Następnie uroczystość przeniosła się do świetlicy wiejskiej w Dzięgielach, gdzie Jubilatka odebrała życzenia urodzinowe od najbliższej rodziny i znajomych oraz przedstawicieli władz lokalnych i KRUS.

W tak podniosłej chwili uczestniczyli Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Stawiskach. Sekretarz Gminy Agnieszka Rutkowska odczytała uroczyście list od Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło, natomiast Pani Krystyna Terepka odczytała list gratulacyjny od Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego.

Życzenia w imieniu własnym oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Stawiskach złożył Burmistrz Stawisk wręczając okazały kosz kwiatów. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach wręczyli natomiast urodzinowy tort.

Szanownej Jubilatce życzymy dużo zdrowia i utrzymania dotychczasowego optymizmu oraz niezwykłego wigoru.

2016-09-01 14:39 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.