Parafia Stawiski

Avatar główny

Umowa na wykonanie dokumentacji na budowę hali sportowej podpisana

W dniu 03 sierpnia br. Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski oraz Skarbnik Gminy Iwona Ofman podpisali z przedstawicielstwem firmy „ATM” Krzysztof Miklaszewicz – usługi budowlane”, umowę na wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji zadania pn. „Budowa hali sportowej, boiska i infrastruktury lekkoatletycznej wraz z rozbudową łącznika przy Szkole Podstawowej w Stawiskach”.

Umowa określa warunki wykonania dokumentacji projektowej dla inwestycji polegającej na budowie hali przyszkolnej, rozbudowie łącznika oraz budowie boiska uniwersalnego i infrastruktury lekkoatletycznej, jak również zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej w Stawiskach.

2016-08-03 15:06 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.