Parafia Stawiski

Avatar główny

Mundurowi o aplikacji „Mapy zagrożeń” w Stawiskach

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie ponownie zorganizowali punkty informacyjne w Kolnie i Stawiskach, gdzie osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji. Pilotaż interaktywnej „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa” ruszył 1 lipca na terenie województwa podlaskiego.

Aby ułatwić skorzystanie z „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa” osobom, które na co dzień nie mają dostępu do Internetu, kolneńscy policjanci w dniach 16,17,19 oraz 20 lipca zorganizowali punkty informacyjne dotyczące przedsięwzięcia. Osoby zainteresowane mogły tam zapoznać się z nowym narzędziem, a obecni na miejscu dzielnicowi, oprócz wskazówek dotyczących posługiwania się „Mapą zagrożeń bezpieczeństwa”, udzielali też porad w zakresie możliwości zapewnienia bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania.

Żródło: http://www.kolno.policja.gov.pl

2016-07-21 14:16 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2018 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.