Parafia Stawiski

Avatar główny

Weź udział w Narodowej Loterii Paragonowej

Samochody Opel Insignia i Astra oraz nowoczesne laptopy i iPady czekają na uczestników pierwszej w Polsce loterii paragonowej, która ruszyła 1 października 2015 roku. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl

Loteria paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, w której chcemy zachęcić Polaków do wydawania i brania paragonów fiskalnych oraz ma uświadomić im, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym. Trzecią w kolejności dodatkowo premiowaną branżą w Narodowej Loterii Paragonowej jest konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Paragony fiskalne zarejestrowane od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 r. na stronie loterii wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej - samochodu Opel Insygnia, które odbędzie się 18 lipca 2016 roku.

Co warto wiedzieć o loterii?

 1. Loteria trwa od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r.
 2. Aby wziąć udział, trzeba dokonać zakupu towaru lub usługi za minimum 10 zł brutto, mieć świadczący o tym paragon fiskalny i w miesiącu zakupu zgłosić się do loterii za pośrednictwem strony internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl.
 3. Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić w loterii tylko raz, niezależnie od kwoty zakupu.
 4. Raz w miesiącu będzie można wylosować Opla Astrę, a raz na kwartał – Opla Insignię. Ponadto można wygrać nowoczesny Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2.
 5. Opla Insygnię można wygrać raz na kwartał, zgłaszając paragony z tzw. branż premiowanych. Branże premiowane zmieniają się co 3 miesiące. Aktualnie premiowaną branżę można znaleźć na stronie loterii. Obecnie jest to „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych”.
 6. Losowania najcenniejszych nagród będzie można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna. Nagrania z losowań będą też dostępne na kanale YouTube Ministerstwa Finansów.
 7. Wyniki losowań będą publikowane na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki w dniu losowań.
 8. Należy pamiętać, o zachowaniu oryginałów zgłoszonych do loterii paragonów ponieważ będą one potrzebne do odbioru wygranych nagród.
 9. Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać jej wartości w gotówce.
 10. I jeszcze jedno: wszystkie nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku!
 11. W loterii nie mogą brać udziału pracownicy Ministerstwa Finansów i organizatora loterii oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

Wszystkim uczestnikom loterii z powiatu kolneńskiego życzymy dużo szczęścia w losowaniach.

Źródło: Urząd Skarbowy w Kolnie

2016-04-15 12:42 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.