Parafia Stawiski

Avatar główny

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej
fot: Gimnazjum w Stawiskach

Dzień Edukacji Narodowej jest to czas składania podziękowań wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę i poświęcenie włożone w kształtowanie postaw, zachowań i umiejętności dzieci oraz młodzieży. To czas, by okazać wdzięczność osobom przekazującym wiedzę oraz docenić tych, którzy aktywnie tę wiedzę przyswajają.

W naszej gminie z tej okazji odbyły się uroczystości w palcówkach oświatowych. Akademie uświetniły występy uczniów, recytacje wierszyków, śpiewy i tańce dzieci. Uroczystości oczywiście nie odbyłyby się bez słów wdzięczności i wzruszeń.

Burmistrz Stawisk i dyrektorzy szkół, jak co roku, przyznali swoje nagrody najbardziej zasłużonym nauczycielom. W tym roku nagrody Burmistrza Stawisk otrzymali:

  1. Dorota Hanna Zalewska – Nauczyciel Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Stawiskach;
  2. Katarzyna Halina Nowak – Dyrektor Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Stawiskach;
  3. Sławomir Antoni Chodnik – Nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawiskach;
  4. Bożena Łosiewska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Porytem.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom obsługi życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego i wiele, wiele cierpliwości w codziennych trudach Ich ciężkiej pracy.

2015-10-14 15:33 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.