Parafia Stawiski

Avatar główny

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Upłynęły słoneczne wakacje, skończył się czas błogiego wypoczynku.

Pierwszego września 2015 roku rozpoczęła się inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w placówkach oświatowych na terenie Gminy Stawiski.

Uroczystość została poprzedzona mszą święta w kościele pw. Św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach, która ofiarowana była w intencji uczniów, grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie. Okolicznościowe przemówienie wygłosił Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski. Burmistrz życzył wszystkim cierpliwości, zdrowia oraz wiary we własne możliwości.

Po inauguracji roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. To był ostatni dzień laby. Teraz już czekają na uczniów książki, z których będą mogli czerpać nieograniczoną wiedzę.

2015-09-03 15:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.