Parafia Stawiski

Avatar główny

Złote Gody

Złote Gody
Fot. Przemysław Niedźwiedzki / GOKiS

05 lipca 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach odbyła się piękna i wzruszająca uroczystość z okazji 50 rocznicy pożycia małżeńskiego 7 par z terenu Gminy Stawiski.

Jubilatów uhonorowano medalami "Za długoletnie pożycie małżeńskie" nadanymi przez Prezydenta RP. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski w asyście pracowników Urzędu Stanu Cywilnego w Stawiskach Krystyną Terepką i Haliną Skrodzką.

Wśród par, które 50 lat temu powiedziały sobie sakramentalne „tak” znaleźli się:

  • Irena i Bolesław Sokołowscy z Michen,
  • Marianna i Jan Andrzejewscy z Dzierzbi,
  • Zofia i Stanisław Sieniccy z Rostek,
  • Jadwiga i Lucjan Kierchner z Barzykowa,
  • Jadwiga i Aleksander Ramotowscy z Rostek,
  • Marianna i Jan Sobiescy z Dzierzbi,
  • Genowefa i Andrzej Witold Patalan z Porytego.

Burmistrz Stawisk gratulował jubilatom wieloletniego stażu, życzył dalszej tak pięknej wspólnej wędrówki, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i sił, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Dębowych Godów.

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, nie zabrakło w tym dniu prawdziwych emocji, wzruszeń, radości i wspomnień sprzed lat. Były kwiaty, życzenia oraz tradycyjna lampka szampana.

Jubilatom gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych wspólnie spędzonych lat!

2015-07-07 15:30 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.