Parafia Stawiski

Avatar główny

Zakończenie roku szkolnego 2014/15

Uczniowie mogą już odetchnąć z ulgą. Koniec sprawdzianów, klasówek, przepytywań. Nadszedł czas, by cieszyć się z dwóch miesięcy błogiego lenistwa.

W dniu 25 i 26 czerwca 2015r. odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w placówkach oświatowych na terenie Gminy Stawiski.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie. Dyrektorzy placówek dziękowali uczniom za pracę, rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły. Nie obyło się również bez gratulacji i słów uznania dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz życzeń dalszych sukcesów i realizacji wszystkich planów.

Tradycyjnie jak co roku zostały wręczone nagrody Burmistrza Stawisk oraz nagrody Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach.

Dzień 25 czerwca 2015r. był ostatnim dniem wspólnie spędzonym przez trzecioklasistów z gimnazjum i szóstoklasistów ze szkół podstawowych w murach ich szkoły, dlatego radość z wakacji przeplatała się ze świadomością zakończenia pewnego etapu w życiu tych młodych ludzi. W efekcie w niejednym oku zakręciła się łezka, a uściskom i ciepłym słowom nie było końca.

Życzymy wszystkim słonecznych ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

2015-06-26 14:35 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.