Parafia Stawiski

Avatar główny

Obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja w gminie Stawiski

Obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja w gminie Stawiski
Fot. Przemysław Niedźwiedzki / GOKiS

Obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja w gminie Stawiski rozpoczęły się uczestnictwem we mszy świętej. Po mszy świętej kapłani, władze Gminy Stawiski, poczty sztandarowe, druhowie strażacy, przedstawiciele jednostek organizacyjnych, delegacje organizacji pozarządowych i licznie przybyli mieszkańcy spotkali się przy Pomniku Niepodległości by tam złożyć kwiaty.

Po części oficjalnej, nadszedł czas na zabawę. Stadion Miejski w Stawiskach zgromadził tłumy ludzi, które przyszły by wspólnie świętować ten radosny dzień. Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia uczestniczyły w rozgrywkach o Puchar Burmistrza Stawisk. Dużym sprytem i zawzięciem wykazało się Koło Gospodyń Wiejskich z Porytego – to właśnie tam powędrował Puchar Burmistrza. Nie do pokonania okazali się Oldboje, którym nikt nie był w stanie odebrać złotego medalu w Turnieju Piłki Nożnej. Dla Nas wszystkie drużyny były zwycięskie, chociaż by dzięki swojemu zapałowi, chęci wygranej oraz świetnemu przygotowaniu. Na koniec turnieju zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Najmłodsi również nie mogli narzekać na nudę, czekały na nich atrakcje takie jak zjeżdżalnia, wata cukrowa, dmuchaniec czy też karuzela.

Pogoda dopisała, uśmiech na twarzy zgromadzonych nie znikał – co widać na zamieszczonych przez nas zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

2015-05-11 14:23 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.