Parafia Stawiski

Avatar główny

XI Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu serdecznie zapraszają właścicieli i użytkowników budynków drewnianych położonych na terenach wiejskich województwa podlaskiego do udziału w Konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2015 r.

Udział w Konkursie zgłaszamy wypełniając i przesyłając druk zgłoszenia na adres:

Muzeum Rolnictwa
im. ks. K. Kluka

ul. Pałacowa 5
18-230 Ciechanowiec

lub

na skrzynkę pocztową
zabytekpodlasia@interia.pl

Pomocne w ocenie będą załączone do zgłoszenia fotografie obiektu. Szczegóły organizacyjne znajdują się w regulaminie Konkursu, który jest dostępny w załączeniu, razem z drukiem zgłoszenia. W zgłoszeniu należy podać aktualny adres zamieszkania i koniecznie numer telefonu.

Po zakończeniu Konkursu Muzeum Rolnictwa wyda folder ze zdjęciami ukazującymi najciekawsze obiekty, który otrzymuje każdy uczestnik Konkursu oraz włodarze gmin z terenu której wpłynęło zgłoszenie.

Wszelkie informacje na temat Konkursu są do pobrania na stronie www.muzeumrolnictwa.pl

Załączniki

  1. Druk zgłoszenia
  2. Regulamin Konkursu
2015-03-10 10:21 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Organizatorzy

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.