Parafia Stawiski

Avatar główny

Rolnicza stolica Podlasia zaprasza

Rolnicza stolica Podlasia zaprasza
Budynek PODR Szepietowo

Bogaty kalendarz imprez targowo-wystawienniczych na 2015 rok przygotował Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

W tegorocznym programie znajdują się targi ogrodnicze, pszczelarskie, targi budownictwa wiejskiego, a także imprezy dedykowane tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej np. o konserwacji i przygotowywaniu pasz z użytków zielonych, uprawie kukurydzy, hodowli zwierząt, a także wydarzenia skierowane do właścicieli lasów czy do branży agroturystycznej.

Każde targi organizowane przez PODR w Szepietowie to wydarzenie branży rolniczej o zasięgu północno-wschodniej Polski. Przez te kilka dni w roku Szepietowo staje się rolniczą stolicą Podlasia. Spełniamy wysokie wymagania wystawców jak i odwiedzających.

Najnowsze osiągnięcia rolnictwa tylko w Szepietowie

Udział w naszych targach to okazja do zapoznania się z rozwojem i nowościami w polskim rolnictwie oraz spędzenia weekendu na imprezach towarzyszących. Pobyt w Szepietowie owocuje nawiązaniem wielu kontaktów handlowych, bowiem nasi wystawcy przyjeżdżają z całej Polski.

Szepietowskie targi co roku odwiedzają tysiące zwiedzających z kraju i z zagranicy. W ubiegłym roku, w czerwcu, podczas Ogólnopolskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych padł rekord odwiedzających. Swoją obecnością zaszczycił nas Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – nadając naszej inicjatywie miano polskiej stolicy rolnictwa.

W tym roku, chcemy również sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego zaprosiliśmy do uczestnictwa w targach licznych wystawców z całego kraju. To oni zaprezentują w Szepietowie wszystko to, co najnowocześniejsze, unikatowe, wyjątkowe i przydatne w prowadzeniu produkcji rolniczej, ogrodniczej i leśnej.

Zapraszamy po wiedzę i doradztwo

Tegoroczne targi upłyną również pod znakiem licznych wydarzeń towarzyszących, pokazów, szkoleń, konferencji i warsztatów, przygotowanych we współpracy z partnerami targów – stowarzyszeniami branżowymi, wystawcami i mediami. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie tradycyjnie zapewni szereg atrakcji i miłą atmosferę.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas imprez zapewniamy fachowe doradztwo i miłą obsługę.

Oferujemy ponad 1000 miejsc parkingowych.
Dla zwiedzających wstęp na targi bezpłatny.

Szczegółowych programów imprez wystawienniczo-targowych i informacji szukajcie na stronie www.odr.pl, a także w „Wiadomościach Rolniczych”.


Kalendarz Imprez na 2015 rok

18 - 19 kwietnia Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie
30 - 31 maja Zielona Gala, Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego
27 - 28 czerwca XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym
18 - 19 lipca Targi AgroEkoTurystyczne w Augustowie
13 września Podlaski Dzień Kukurydzy
VIII Wojewódzki Konkurs Orki
10 - 11 października Targi Ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie"
III Targi Leśne „Las i My”

Organizator:
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
18-210 Szepietowo
tel. 86 275 89 00
e-mail: wpodr@zetobi.com.pl
www.odr.pl

Serdecznie zapraszamy

Anna Fatyga
Redaktor Naczelna Wiadomości Rolniczych

2015-02-24 13:04 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Organizatorzy

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.