Parafia Stawiski

Avatar główny

Podziękowania Burmistrz Stawisk

Drodzy Mieszkańcy Gminy Stawiski,

240322130421.jpgdziękuję każdemu Mieszkańcowi Naszej Gminy, który 7 kwietnia wziął udział w wyborach samorządowych. W sposób szczególny i z całego serca dziękuję za głos na TAK oddany w wyborach na Burmistrza Stawisk. Wasze zaufanie jest dla mnie zobowiązaniem do ciężkiej pracy przez następnych pięć lat. Rekordowa skala poparcia 88,74 % dowodzi, że doceniacie Państwo obrany kierunek i tempo dobrych zmian w Naszej Gminie. Zapewniam, że nie obniżymy poprzeczki.

W tej kadencji będziemy nie tylko kontynuować rozpoczęte projekty, ale też podejmować nowe wyzwania. Tak jak w poprzednich latach, moim celem będzie rozwój Naszej Gminy w wielu obszarach od infrastruktury przez edukację, kulturę, po sprawy społeczne, bo dobry gospodarz dba o całokształt. Chcę Naszą Gminę zmieniać na lepsze nie tylko z Waszym poparciem, ale też z Waszym udziałem, dlatego pozostaję otwarta na nowe pomysły, konstruktywną krytykę, a przede wszystkim na współpracę.

W tych wyborach samorządowych głosowali Państwo również na swoich reprezentantów do Rady Miejskiej w Stawiskach, do Rady Powiatu Kolneńskiego i do Sejmiku Województwa Podlaskiego. Wszystkim obdarzonym zaufaniem serdecznie gratuluję i liczę na dobrą współpracę w działaniu na rzecz rozwoju Gminy Stawiski.

Jeszcze raz dziękuję za poparcie. Jestem szczerze wzruszona i wdzięczna za wszystkie oddane głosy i dumna, że po raz kolejny będę miała zaszczyt pełnić funkcję Burmistrza Stawisk. Nie zawiodę Was!

Z wyrazami szacunku

rutkowska.jpg
Burmistrz Stawisk

Stawiski, dnia 09 kwietnia 2024 roku

2024-04-09 15:37 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.