Parafia Stawiski

Avatar główny

Świąteczne, muzyczne pozdrowienia ze Stawisk

Aż dwa muzyczne świąteczne teledyski powstały w tym roku w Gminie Stawiski. Jeden to piosenka o magii świąt pt. „Południowy biegun” w wykonaniu Malwiny Leszczyńskiej i grupy wokalnej z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach. Drugi to tradycyjna kolęda „Pójdźmy wszyscy do stajenki” w wykonaniu zespoły Ziomale i dzieci z udziałem mieszkańców.

- To już kolejna odsłona tej przedświątecznej niespodzianki przygotowywanej przez mieszkańców naszej gminy i cieszy mnie, że co roku wykonawcy potrafią nas zaskoczyć doborem utworu i realizacją filmu – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. - Gratuluję, dziękuję i do tych muzycznych świątecznych pozdrowień dołączam życzenia, byśmy w te święta rozdawali nie tylko prezenty, ale też uśmiechy i ciepłe spojrzenia, doceniali obecność rodziny i przyjaciół. Niech Boże Narodzenie będzie czasem szczęścia i bliskości, a Nowy Rok czasem zrealizowanych planów i spełnionych marzeń!

„Tyle nas czeka za rogiem, na szybach maluje się mróz i czy potrzeba więcej skoro mamy nas…?” śpiewa Malwina Leszczyńska, która w przepięknym klipie zrealizowanym i zmontowanym przez nastoletniego Wojciecha Kossewskiego wystąpiła z Aleksandrą Niedźwiedzką, Karoliną Chojnowską, Marleną Włodkowską, Adamem Zabielskim, Miłoszem Mioduszewskim, Pawłem Pezowicz oraz z Paniami z Klubu Seniora. Warto podkreślić, że talenty młodych mieszkańców Gminy Stawisk odkrywa i szlifuje instruktorka Anna Podeszwik współpracująca z GOKiS.

Z zespołem Ziomale, który tworzą Grzegorz Paczoszka i Ireneusz Rosołowski zaśpiewali: Rutkowska Karolina, Zabielski Adam, Pezowicz Paweł, Rybicka Lena, Brodowska Julia, Chojnowski Kacper, Weronika Lato oraz Lena Ramotowska. Klimatu nagraniu dodaje świąteczna sceneria w centrum Stawisk i Mikołaje oraz życzenia Wesołych Świąt.

     

2023-12-19 09:14 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.