Parafia Stawiski

Avatar główny

W Stawiskach Złote Gody uczczono podczas wzruszającej uroczystości

7 października w Stawiskach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Złotych Godów, w którym wzięło udział 12 par jubilatów wraz z rodzinami.

- Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom uroczystości za wspólnie spędzony czas i jeszcze raz życzyć Jubilatom wielu kolejnych lat pełnych miłości i szczęścia – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. - To wyjątkowe spotkanie pozostanie w naszej pamięci jako piękny dowód na potęgę miłości i siłę rodziny.

Rozpoczęcie uroczystości miało miejsce podczas Mszy świętej w Kościele pw. Św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach, która stanowiła ważny moment tego wyjątkowego dnia.

Po Mszy świętej przyszedł czas na moment, w którym to Jubilaci zostali uhonorowani odznaczeniami za swoją długoletnią i trwałą miłość. Aktu dekoracji Złotych Par Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanych przez Prezydenta RP dokonała Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk wraz z Iwoną Niedźwiedzką Zastępcą Burmistrza Stawisk, Ewą Grela Zastępcą Kierownika USC oraz radnymi Rady Miejskiej: Józefem Zalewskim, Bogdanem Kurkowskim i Dominiką Włodkowską. Wszystkim parom towarzyszyły gorące gratulacje od zebranych gości, a wzniesiony toast podkreślił uroczysty charakter spotkania. Jak na jubileusz przystało nie zabrakło również pysznego tortu.

Niespodzianką dla par małżeńskich i wszystkich gości był występ artystyczny przygotowany przez Młodzieżową Grupę Wokalną z GOKiSu.  Dodatkowo, wnuk jednej z par zagrał na akordeonie, co stanowiło niezwykle osobisty i wzruszający gest.

Uroczystość z okazji Złotych Godów, która odbyła się w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach dostarczyła nie tylko radości i wzruszeń, ale także pięknych wspomnień utrwalonych na wyjątkowych fotografiach:

Galeria zdjęć

2023-10-11 08:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.