Parafia Stawiski

Avatar główny

OGŁOSZENIE

 dot. usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

 

Szanowni Rolnicy z Gminy Stawiski

Uprzejmie informuję, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił konkurs na dofinansowanie programu pn. Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Po raz kolejny podjęłam decyzję o udziale naszej Gminy w tym programie.

Do dofinansowania kwalifikują się koszty odbioru, tj. zbierania, transportu oraz odzysku lub unieszkodliwiania wymienionych wyżej odpadów.

Wzorem roku ubiegłego niezbędne jest zebranie danych dotyczących ilości odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

Druk wniosku o dofinansowanie zadania dostępny jest na stronie www.stawiski.pl oraz w Punkcie Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Stawiskach.

Wypełnione wnioski należy składać do tutejszego Urzędu w Punkcie Obsługi Klienta do dnia 10 marca 2023 r.

Szczegółowe informacje odnośnie dofinansowania można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Stawiskach, pok. nr 13 lub telefonicznie 86 278 50 50.

BURMISTRZ STAWISK
Agnieszka Rutkowska

 

Załączniki

  1. Oświadczenie o otrzymaniu pomocy de minimis
  2. Wniosek
2023-01-24 15:01 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.