Parafia Stawiski

Avatar główny

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Stawiskach

Koncert organizowany z okazji Dnia Edukacji Narodowej na stale już wpisał się w kalendarz wydarzeń Gminy Stawiski. W tym roku odbył się 14 października i po raz pierwszy  w nowej Hali Sportowej. - Bardzo dziękuję, że przyjęli Państwo moje zaproszenie, że dziś jesteśmy tu razem, by oddać szacunek wszystkim pracownikom oświaty, nagrodzić wyróżniających się oraz wspólnie wysłuchać wspaniałego występu Grupy Wokalnej ze Stawisk – mówiła Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.

Zaproszenie na Koncert z okazji DEN przyjęli nie tylko dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy placówek oświatowych w gminie Stawiski, ale również nauczyciele pracujący poza jej granicami oraz  emerytowani pracownicy oświaty. W okolicznościowym przemówieniu Pani Agnieszka Rutkowska dziękowała im wszystkim za wspólną troskę o edukację, wychowanie i wszechstronny rozwój dzieci.

W trakcie uroczystości wręczone zostały Nagrody Burmistrza Stawisk z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz listy gratulacyjne. Wszyscy goście otrzymali różę i drobny upominek. 

Podziękowania za trud codziennej pracy oraz życzenia  pracownikom  oświaty z gminy Stawiski złożył również pan Kazimierz Gwiazdowski Poseł na Sejm RP oraz ks. kan. dr Wojciech Turowski Proboszcz Parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach.

Zwieńczeniem spotkania był koncert w wykonaniu Grupy Wokalnej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach,  przygotowany pod kierunkiem Anny i Pawła Podeszwik.

Po koncercie zgromadzeni goście  zaproszeni zostali na poczęstunek. W kuluarach można było nie tylko się posilić, ale też  wymienić wrażeniami z koncertu, powspominać,  czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Tegoroczne gminne święto oświaty przygotowali wspólnie pracownicy Urzędu Miejskiego w Stawiskach i Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach.

Atmosferę spotkania doskonale oddaje galeria zdjęć autorstwa Pana Łukasz Łukaszewicza.

>>FOTOGALERIA<<

2022-10-17 20:29 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.