Parafia Stawiski

Avatar główny

O Klubie Seniora ze Stawisk w Teleexpresie na deser

Klub Seniora w Stawiskach, mimo, że funkcjonuje od niedawna, to już zadebiutował na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej. W programie „Teleexpress na deser” Pani Anna Sobocińska zdradziła przepis na domową napoleonkę z kremem budyniowym.

Materiał filmowy został nagrany w doskonale wyposażonej kuchni. Pani Anna z Klubu Seniora, zdradza tradycyjny przepis i krok po kroku, pokazuje jak wykonać ciasto oraz masę. Wszystko dzieje się w siedzibie Klubu Seniora w Stawiskach.

Przypomnijmy, że pomieszczenia w których Seniorzy mogą realizować swoje pasje, spotykać się i aktywnie spędzać czas mieszczą się w dawnym budynku gimnazjum w Stawiskach. Zostały wyremontowane i wyposażone pod koniec ub. roku. dzięki pieniądzom pozyskanym przez Gminę Stawiski z rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020.

Seniorów z Gminy Stawiski zachęcamy do korzystania z Klubu Seniora, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia programu i poznania sekretu pysznej domowej napoleonki z kremem budyniowym – link do programu (od 11.50 min).

2021-05-07 15:03 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.