Parafia Stawiski

Avatar główny

Koło Gospodyń Wiejskich z Dzierzbi w telewizji

Koło Gospodyń Wiejskich z Dzierzbi w telewizji
Koła Gospodyń Wiejskich – miejsca spotkań całych rodzin / fot. TVP 3 Białystok

W województwie podlaskim funkcjonuje już niemal 400 Kół Gospodyń Wiejskich, ale to właśnie Koło Gospodyń Wiejskich w Dzierzbi odwiedzili reporterzy TVP3 Białystok, by przekonać się co sprawia, że wciąż ich przybywa.

W świetlicy w Dzierzbi, przygotowując karnawałowe słodkości, członkinie KGW opowiedziały o tym, co daje im wspólne działanie - Bardzo fajne spędzanie wolnego czasu, oderwanie się od codzienności – podkreśliła Marzena Sobocińska Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Dzierzbi, a Pani Wiesława Modzelewska zwróciła uwagę na to, że od kobiet można się wiele nauczyć na przykład przepisów na ciasta. Zdaniem Pani Agnieszki Rutkowskiej Burmistrz Stawisk i zarazem członkini KGW w Stawiskach, ważne jest to poczucie wspólnoty, więzi niemal jak w rodzinie i przekonanie, że razem można po prostu zdziałać więcej.

Zobaczcie jak przed kamerami zaprezentowało się Koło Gospodyń Wiejskich z Dzierzbi – materiał z Obiektywu w TVP3 Białystok dostępny jest TUTAJ, Panie pojawiły się również w programie Teleexpress Extra, a szerszy materiał ma być dostępny w Magazynie Łomżyńskim na antenie TVP3 Białystok.

2021-01-29 08:14 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.