Parafia Stawiski

Avatar główny

Kolejna droga w Gminie Stawiski już przebudowana!

Droga Dzierzbia – Zaskrodzie została przebudowana dzięki dobrej współpracy Gminy Stawiski i Powiatu Kolneńskiego oraz finansowemu wsparciu z Funduszu Dróg Samorządowych. 27 listopada odbył się odbiór techniczny zmodernizowanego odcinka tej trasy.

Stan wykonania inwestycji oceniali m.in.: Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk, Tadeusz Klama Starosta Kolneński, Grzegorz Kulągowski Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Kolnie, przedstawiciele Rady Powiatu Kolneńskiego oraz przedstawiciele wykonawcy.

Wartość zrealizowanej inwestycji to ok. 1,58 mln zł. Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych pokryło połowę tej kwoty, pozostała suma to pieniądze z budżetu Gminy Stawiski i z budżetu Powiatu Kolneńskiego.

Wykonawcą przebudowy ponad 2,3 km odcinka tej drogi powiatowej była Spółka z o. o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży.

>> Fotogaleria <<

2020-12-02 09:04 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.