Parafia Stawiski

Avatar główny

OGŁOSZENIE

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kolnie szuka pasażerów promu NOVA STAR, który 14 czerwca przypłynął z Nynashamn do Gdańska.

 

OGŁOSZENIE

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kolnie szuka pasażerów promu NOVA STAR, który 14 czerwca przypłynął z Nynashamn do Gdańska. Na pokładzie było ok. 400 pasażerów i znajdował się tam mężczyzna, u którego stwierdzono koronawirusa. Z wywiadu przeprowadzonego przez pracowników WSSE w Gdańsku wynika, że osoba zakażona w dniu zejścia z promu zaobserwowała u siebie zaburzenia równowagi, osłabienie siły mięśniowej i ból kości.

Chory jest obecnie leczony w warunkach szpitalnych.

Podróżni z Kolna i powiatu kolneńskiego, którzy płynęli tym promem, są proszeni o kontakt telefoniczny z kolneńską Inspekcją Sanitarną  (tel. 692452624) w celu "objęcia nadzorem epidemiologicznym i badaniami".

Nova Star to prom należący do Polskiej Żeglugi Bałtyckiej SA w Kołobrzegu (Polferries). Przewoźnik zapewnia, że wdrożył reguły sanitarne związane z zapobieganiem zakażeniu COVID-1.

Państwowy Powiatowy
Inspektor Sanitarny
w Kolnie

Urszula Teresa Gołębiewska

 

2020-06-23 12:32 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2020 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.