Parafia Stawiski

Avatar główny

Burmistrzowie i wójtowie powiatu kolneńskiego wesprą szpital

  • Burmistrzowie i wójtowie powiatu kolneńskiego wesprą szpital
  • Burmistrzowie i wójtowie powiatu kolneńskiego wesprą szpital

Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk uczestniczyła 24 marca w nadzwyczajnym spotkaniu burmistrzów i wójtów z powiatu kolneńskiego. Samorządowcy zebrali się, by wspólnie podjąć decyzje o udzieleniu wsparcia Szpitalowi Ogólnemu w Kolnie. O pilną i niezbędną w czasach epidemii pomoc zaapelowała do przedstawicieli władz dyrekcja szpitala.

O trudnej sytuacji szpitala dyskutowali w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Kolnie: Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk, Andrzej Duda Burmistrz Kolna, Andrzej Piętka Wójt Gminy Grabowo, Piotr Niedbała Wójt Gminy Turośl, Józef Dymerski Wójt Gminy Mały Płock i Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno.

Spotkanie zakończyło się ustaleniem, że w tej wyjątkowej sytuacji, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo personelu szpitala, ale też jego pacjentów, burmistrzowie i wójtowie każdej z gmin przekażą szpitalowi pomoc w formie finansowej lub rzeczy niezbędnych do jego funkcjonowania w czasie epidemii.

2020-03-25 14:48 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.