Parafia Stawiski

Avatar główny

Podsumowanie 2019 roku

„Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci,
ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu.
Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności.
Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy.
Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło.”

Kardynał Stefan Wyszyński

Szanowni Państwo,

Kiedy zbliżamy się do końca roku wielu z nas stawia sobie pytania dotyczące mijającego czasu. Czy dobrze go wykorzystaliśmy, co udało się osiągnąć, ile tak naprawdę wart był ten nasz rok? Robimy podsumowania i plany na przyszłość. My też przygotowaliśmy dla Państwa takie krótkie sprawozdanie. Na kilku następnych stronach znajdziecie Państwo informacje z dokonań 2019 roku w Gminie Stawiski. To efekt współpracy z Radą Miejską Stawisk, z sołtysami, dyrektorami i pracownikami jednostek organizacyjnych, pracy pracowników Urzędu Miejskiego w Stawiskach, zaangażowania seniorów, stowarzyszeń i grup nieformalnych oraz wsparcia przyjaciół naszej gminy, których mamy wielu w różnych środowiskach i na różnych szczeblach władzy.

Przedstawiając Państwu to krótkie zestawienie efektów naszej pracy, z nadzieją, że w tym wyjątkowym czasie znajdziecie Państwo chwilkę, by się z nim zapoznać, chcę również podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji poszczególnych zadań.

Zachęcam Państwa do zapoznania się ze sprawozdaniem z głównych działań i wydarzeń w Gminie Stawiski w 2019 roku.

Z poważaniem
Agnieszka Rutkowska
Burmistrz Stawisk

Załączniki

  1. Sprawozdanie - podsumowanie 2019 roku
2019-12-30 16:06 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.