Parafia Stawiski

Avatar główny

Spotkanie opłatkowe

  • Spotkanie opłatkowe
  • Spotkanie opłatkowe
  • Spotkanie opłatkowe
  • Spotkanie opłatkowe
  • Spotkanie opłatkowe
  • Spotkanie opłatkowe

Na co dzień ze sobą współpracują na rzecz rozwoju Gminy Stawiski, a 17 grudnia br. spotkali się, by przełamać się opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia. Przedstawiciele władz parlamentarnych, samorządowych, duchowieństwa, instytucji  i organizacji pozarządowych odpowiedzieli na zaproszenie pani Agnieszki Rutkowskiej Burmistrz Stawisk.

W pięknie przystrojonej sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach na przedświątecznym spotkaniu zgromadzili się radni, sołtysi, kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy Stawiski oraz zaproszeni goście. Życzenia zgromadzonym złożyli Jarosław Zieliński Poseł na Sejm RP, Tadeusz Klama Starosta Kolneński, Monika Stefańska dyrektor biura poselskiego w imieniu Kazimierza Gwiazdowskiego Posła na Sejm RP, Jan Zelkowski Członek Zarządu Wojewódzkiego Podlaskiej Izby Rolniczej oraz Burmistrz Agnieszka Rutkowska. Spotkanie było też okazją do podziękowań za dobrą współpracę w mijającym roku.

Po życzeniach, a przed podzieleniem się opłatkiem głos zabrał Ks. kan. dr Wojciech Turowski, proboszcz Parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach, który pobłogosławił zebranym.

Dalsza część spotkania przebiegła na rozmowach i kosztowaniu świątecznych potraw.

>> FOTOGALERIA <<

2019-12-19 13:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.