Parafia Stawiski

Avatar główny

Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski laureatem V edycji olimpiady aktywności wiejski

Kapituła konkursu przyznała I nagrodę w kategorii działania skierowanego do minimum 3-ch miejscowości za inicjatywę pt. „Czerwony Kapturek w adaptacji seniorów ze Stawisk”.


Nagrodę z rąk wicemarszałka województwa podlaskiego odebrała Prezes Stowarzyszenia Katarzyna Dzikowska wraz z głównymi postaciami z bajki; Czerwonym Kapturkiem – Pani Ewa Żurawska i Zajączkiem – Pani Irena Konrad.

Za swoją pracę i pomysłowość wyróżnione zostały również Panie z KGW Dzięgiele. Ich projekt zrealizowany w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości pt. „Polska historia od kuchni”. Wyróżnienie z rąk wicemarszałka odebrały Panie: Ewa Ramotowska, Beata Danowska i Halina Dzięgielewska.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

2019-12-02 15:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.