Parafia Stawiski

Avatar główny

Świetlica w Budach Stawiskich ma swojego opiekuna

  • Świetlica w Budach Stawiskich ma swojego opiekuna
  • Świetlica w Budach Stawiskich ma swojego opiekuna
  • Świetlica w Budach Stawiskich ma swojego opiekuna
  • Świetlica w Budach Stawiskich ma swojego opiekuna

Świetlica w Budach Stawiskich ma swojego opiekuna, co oznacza, że potencjał tego miejsca będzie w pełni wykorzystywany. Celem jest stworzenie mieszkańcom nowych możliwości i chodzi nie tylko o bogatszą ofertę dla dzieci i młodzieży. Świetlica ma służyć również dorosłym mieszkańcom sołectwa, w szczególności seniorom i Kołu Gospodyń Wiejskich.

Zajęcia już się odbywają. Najmłodsi popołudniami bawią się i rozwijają swoje plastyczne talenty pod okiem Pani Moniki Rafałowskiej. Można nie tylko malować, rysować, wycinać i wyklejać, do dyspozycji są gry planszowe, wspólne zabawy no i oczywiście mini stół bilardowy, "piłkarzyki" i stół do tenisa.

W planach jest wiele działań, spotkań, wydarzeń. Dzięki opiekunowi, wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach, ale też aktywności mieszkańców świetlica w Budach Stawiskich ma szansę stać się sercem wsi i najlepszym miejscem do spędzania czasu wolnego, rekreacji, rozwijania zainteresowań i integracji lokalnej społeczności.

Świetlica w Budach Stawiskich jest czynna od wtorku do piątku w godzinach 15.00 – 19.00 i w soboty w godzinach od 13.00 do 20.00. Zapraszamy!

2019-10-21 12:39 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.