Parafia Stawiski

Avatar główny

"Rekreacyjny Rajd Rowerowy" ze Stowarzyszeniem KGW Gminy Stawiski - podsumowanie

IV edycja Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego organizowanego przez Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski, Burmistrza Stawisk, OSP w Stawiskach i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach już za nami, pora na podsumowanie.

Pomimo niskiej temperatury na zewnątrz w wydarzeniu udział wzięło 75 osób a nad ich bezpieczeństwem czuwali strażacy z OSP w Stawiskach. Każdy uczestnik otrzymał wodę i pamiątkową przypinkę.

Malownicza trasa rajdu zaczęła się przed budynkiem GOKiSu i prowadziła przez ul. Polową, szosę w kierunku Rogal, następnie Mieszołki i Lisy gdzie Pani sołtys Katarzyna Zelkowska poczęstowała rajdowców herbatą. Po krótkim postoju trasę kontynuowano przez Cedry, a następnie na Stadion Miejski gdzie czekała już gorąca grochówka i kiełbaski z grilla. Swoistą wisienką na torcie był występ zespołu IMPERIAL z Łomży, który zabawiał uczestnikow swoją muzyką jeszcze przez długi czas po finiszu.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za udział i zachowanie bezpieczeństwa.
Mamy nadzieję, że w przyszłych rajdach pojedzie nas jeszcze więcej!

>> Fotogaleria <<

2019-10-09 10:20 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.