Parafia Stawiski

Avatar główny

Nabór wniosków o dotacje na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów

Szanowni Mieszkańcy Gminy Stawiski!

Burmistrz Stawisk informuje, że zamierza wystąpić do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie zadania pn. Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

Niezbędne jest jednak zebranie danych dotyczących ilości zalegających odpadów pochodzących z działalności rolniczej. W związku z powyższym mieszkańcy zainteresowani usunięciem folii i innych odpadów powinni złożyć do Urzędu Miejskiego w Stawiskach deklarację udziału w w/w programie w terminie do dnia 15 października 2019 roku.

Deklaracje są dostępne w Punkcie Obsługi Klienta oraz do pobrania poniżej. Szczegółowe informacje można uzyskać w pokoju nr 13 lub pod numerem tel. 86 278 50 50.

W przypadku nieotrzymania przez Gminę Stawiski dotacji z NFOŚiGW w Warszawie, zadanie nie będzie realizowane.

Akcja ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Stawiski pozbycia się odpadów pochodzących z gospodarstw rolnych w sposób prawidłowy, ekologiczny i przyjazny środowisku.

 

BURMISTRZ STAWISK

Agnieszka Rutkowska

 

Załączniki

  1. Deklaracja udziału w projekcie
2019-10-05 14:40 Opublikował: Iwona Niedźwiedzka

Copyright © 2009-2020 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.