Parafia Stawiski

Avatar główny

"KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO...NAD WODĄ"

W sobotę 20 lipca 2019 roku nad zalewem w Stawiskach Policjanci i Strażacy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą". Dzieciaki przymierzyły bojowy strój policyjny, poznały metodę składania odcisków palców. Poznały zasady bezpiecznej kąpieli w wodzie i udzielania pomocy w sytuacjach kryzysowych. Największą popularnością cieszyła się przejażdżka motorówką po zalewie.

Składamy serdeczne podziękowania Policjantom z Komendy Powiatowej w Kolnie, Strażakom Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach.

Na kolejną tego typu akcję organizowaną przez Policję, PSP i OSP zapraszamy w sierpniu.

>> Fotogaleria <<

źródło: GOKiS w Stawiskach

2019-07-22 13:59 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.