Parafia Stawiski

Avatar główny

W Stawiskach powstanie punkt informacyjny programu priorytetowego "Czyste Powietrze"

  • W Stawiskach powstanie punkt informacyjny programu priorytetowego
  • W Stawiskach powstanie punkt informacyjny programu priorytetowego
  • W Stawiskach powstanie punkt informacyjny programu priorytetowego
  • W Stawiskach powstanie punkt informacyjny programu priorytetowego

Punkt informacyjny programu priorytetowego Czyste Powietrze powstanie w Stawiskach. Agnieszka Rutkowska, Burmistrz Stawisk podpisała porozumienie w tej sprawie 20 lipca z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Stawiski to jedna z 20 gmin w województwie i jedyna w powiecie kolneńskim, w której taki punkt powstanie. Dla mieszkańców oznacza to łatwiejszy dostęp nie tylko do informacji, ale też możliwość składania wniosków do programu Czyste Powietrze w Urzędzie Miejskim w Stawiskach, a nie w WFOŚiGW w Białymstoku jak dotychczas.

Samorządowcy z województwa podlaskiego porozumienia z Prezesem WFOŚiGW w Białymstoku panem Maciejem Borzyszkowskim podpisywali w obecności pana Jarosława Zielińskiego - Sekretarza Stanu w MSWiA, ale też członka Komitetu Sterującego ds. Krajowego Programu Ochrony Powietrza. Relację ze spotkania można obejrzeć TUTAJ

W ramach programu Czyste Powietrze właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się m.in. o dofinansowanie na wymianę pieców i kotłów na paliwa stałe i zakup nowych źródeł ciepła oraz na termomodernizację. Więcej o programie TUTAJ

Wnioski w punkcie w Urzędzie Miejskim w Stawiskach składać będzie można już od 1 sierpnia br. Punkt obsługiwać będzie mieszkańców Gminy Stawiski.

2019-07-22 16:13 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.