Parafia Stawiski

Avatar główny

Dzień Dziecka w Gminie Stawiski

  • Dzień Dziecka w Gminie Stawiski
  • Dzień Dziecka w Gminie Stawiski
  • Dzień Dziecka w Gminie Stawiski
  • Dzień Dziecka w Gminie Stawiski
Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy to prawda, że „nie ma nic piękniejszego na świecie, niż radosny uśmiech dziecka” chyba nie oglądał jeszcze fotorelacji z obchodów Dnia Dziecka zorganizowanych w Stawiskach i pięciu innych miejscowościach gminy.


Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zadbał o to, by radości i dobrej zabawy nie zabrakło dzieciom w Stawiskach, Porytem, Rostkach, Dzierzbi i Dzięgielach. Wszędzie były animacje, konkursy, kiełbaski z ogniska i coś słodkiego. W Stawiskach współorganizatorem Dnia Dziecka byli strażacy z OSP KSRG Stawiski, którzy zaprezentowali wyposażenie i wozy strażackie.  W Dzierzbii Dzień Dziecka połączono z Dniem Rodziny i 4. rocznicą zawiązania się Koła Gospodyń Wiejskich. W Sokołach Dzień Dziecka odbył się z inicjatywy Pani Sołtys i Pani Radnej.

Organizatorzy Dnia Dziecka dziękują wszystkim za wspólną zabawę oraz tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego święta dla dzieci.

Fotorelacje: Stawiski, Poryte, Rostki, Dzierzbia, Dzięgiele

2019-06-05 10:09 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.