Parafia Stawiski

Avatar główny

Spotkanie wielkanocne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach

  • Spotkanie wielkanocne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach
  • Spotkanie wielkanocne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach
  • Spotkanie wielkanocne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach

W środę 17 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach odbyło się wielkanocne spotkanie z udziałem parlamentarzystów, samorządowców i duchowieństwa. Na zaproszenie Burmistrza Stawisk pani Agnieszki Rutkowskiej przybyli m.in. Posłowie na Sejm RP pani Bernadeta Krynicka i pan Kazimierz Gwiazdowski; Starosta Kolneński Tadeusz Klama, Wicestarosta Karol Pieloszczyk; Księża z Parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach, Radni Rady Miejskiej i Radni Rady Powiatu, Sołtysi z gminy Stawiski oraz druhowie z Zarządu Miejsko – Gminnego ZOSP RP.

Uroczyste spotkanie było doskonałą okazją do przekazania zgromadzonym serdecznych życzeń na nadchodzące święta, był też czas na skosztowanie tradycyjnych wielkanocnych potraw i na niezobowiązujące rozmowy w gronie tych, którym gmina Stawiski jest bliska sercu.

2019-04-18 14:39 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.