Parafia Stawiski

Avatar główny

Ministerstwo dofinansuje halę sportową w Stawiskach

 • Ministerstwo dofinansuje halę sportową   w Stawiskach
 • Ministerstwo dofinansuje halę sportową   w Stawiskach
 • Ministerstwo dofinansuje halę sportową   w Stawiskach

Przy szkole w Stawiskach powstanie nowa hala sportowa! Umowę na 5 mln zł dofinansowania tej inwestycji podpisała dziś w Ministerstwie Sportu i Turystyki Agnieszka Rutkowska, burmistrz Stawisk, Iwona Ofman, skarbnik gminy i pani wiceminister Anna Krupka. Świadkami tej ważnej chwili byli Posłowie na Sejm RP: pani Bernadeta Krynicka i pan Kazimierz Gwiazdowski.

Pieniądze na realizację zadania pt. „Budowa hali sportowej w Stawiskach” Gmina Stawiski pozyskała ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska.

Nowa hala połączona będzie z budynkiem szkoły rozbudowanym łącznikiem, powstaną też dojazdy i miejsca parkingowe. Całkowity koszt inwestycji to 8 mln 300 tys. zł.

2019-04-04 15:54 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.