Parafia Stawiski

Avatar główny

Sołtysi VIII kadencji

Mieszkańcy 36 sołectw wybrali swoich przedstawicieli na następną kadencję. Zmiana sołtysa nastąpiła w sołectwach: Budziski, Chmielewo, Dzierzbia, Dzięgiele, Karwowo, Kuczyny, Mieszołki, Poryte Szlacheckie, Rostki i Sokoły, w pozostałych zaufaniem obdarzeni zostali dotychczasowi sołtysi.

Wybory w sołectwach naszej gminy prowadzone były w dniach od 16 lutego do 12 marca br. – Gratuluję wszystkim paniom i panom sołtysom oraz członkom wybranym do rad sołeckich, a mieszkańcom dziękuję za udział w wyborach – mówi Agnieszka Rutkowska, burmistrz Stawisk. – Na najbliższe lata przedstawicielom sołectw życzę aktywności i zaangażowania w wypełnianiu tej ważnej funkcji. Współpracujmy w atmosferze szacunku i zrozumienia oraz otwartości, bo wtedy osiągniemy najlepsze efekty w działaniu na rzecz mieszkańców poszczególnych sołectw.

2019-03-29 16:09 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.