Parafia Stawiski

Avatar główny

WSPOMÓŻ RODZINĘ PO POŻARZE

Pomocy poszkodowanym w wyniku pożaru, który miał miejsce 23 stycznia 2019 r. w Stawiskach, udzielać można również na portalu pomagam.pl. Organizatorem zbiórki jest Pani Karolina Paczoszka, która takie słowa kieruje do wszystkich ludzi dobrej woli:

"W wyniku pożaru, w jednej chwili rodzina ze Stawisk została pozbawiona dachu nad głową, jak również podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. Zjednoczmy się w obliczu tragedii i sprawmy, by Waldek z rodziną poczuli, że mogą liczyć na nasze wsparcie. Potrzeby są ogromne, dlatego za zgodą poszkodowanych, gorąco proszę wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy.
W małych społecznościach wszyscy jesteśmy wielką rodziną, więc będę bardzo wdzięczna za pomoc naszym sąsiadom."

WSPOMÓŻ RODZINĘ PO POŻARZE

 

2019-01-25 17:12 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.