Parafia Stawiski

Avatar główny

Burmistrz Stawisk przywitała pierwsze dziecko urodzone w 2019 roku w Gminie Stawiski

Kacper - tak ma na imię pierwsze dziecko, które przyszło na świat w 2019 roku w Gminie Stawiski. Chłopiec urodził się 01 stycznia w godzinach wieczornych w Szpitalu Ogólnym w Kolnie, przynosząc ogromną radość swoim rodzicom. Kacper jest pierwszym dzieckiem Państwa Ewy i Marka Wiszowatych z Dzięgiel.

Burmistrz Stawisk Agnieszka Rutkowska oraz Kierownik OPS w Stawiskach Izabela Łoszewska złożyły szczęśliwym rodzicom gratulacje i życzenia zdrowia dla pociechy oraz wielu szczęśliwych chwil w nowym roku, który tak pięknie rozpoczął się dla młodego małżeństwa.

Od Burmistrza Stawisk Kacper otrzymał prezent, który mamy nadzieję będzie dobrze służył w pierwszych latach Jego życia.  

2019-01-17 10:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.