Parafia Stawiski

Avatar główny

Stawiski coraz bliżej wybudowania hali sportowej

W czwartek 29 listopada 2018 r. na stronie BIP Ministerstwa Sportu i Turystyki został opublikowany protokół z posiedzenia Zespołu do spraw opiniowania wniosków zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej oznaczony numerem 14.

Z treści powyższego dokumentu wynika, iż wniosek na budowę hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Stawiskach złożony przez Gminę Stawiski został rozpatrzony pozytywnie. Propozycja dofinansowania zaoferowana przez Zespół wynosi 5 mln zł, rozłożonych na 2 transze po 2,5 mln.

Powyższa propozycja ministerstwa zwiększa prawdopodobieństwo wybudowania w naszym mieście hali sportowej z prawdziwego zdarzenia.

2018-11-30 09:46 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.