Parafia Stawiski

Avatar główny

Burmistrz Stawisk oraz Radni Rady Miejskiej w Stawiskach zaprzysiężeni

I sesja VIII kadencji Rady Miejskiej w Stawiskach odbyła się 23 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach. Po raz pierwszy w historii samorządu w Stawiskach stanowisko burmistrza objęła kobieta – Agnieszka Rutkowska.

 

Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców – rotę odczytał Jerzy Józef Tyszka, prowadzący Sesję jako radny najstarszy wiekiem. Wszyscy radni, ślubując, dopowiedzieli: Tak mi dopomóż Bóg.

Na pierwszej sesji Rady Miejskiej w Stawiskach obecny był dotychczasowy burmistrz Krzysztof Rafałowski, któremu za czteroletnią pracę podziękowała Agnieszka Rutkowska. Ustępujący włodarz przekazał również nowemu Burmistrzowi Stawisk gratulacje wyboru oraz życzenia. Do powyższych dołączyli się również Radni Powiatu Kolneńskiego, Radni Rady Miejskiej w Stawiskach, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz zaproszeni goście.

Pierwsza sesja VIII kadencji Rady Miejskiej wyłoniła nowego Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach, którym został Kamil Zajączkowski. Na wiceprzewodniczącą wybrano Mariannę Chojnowską.

>> Fotogaleria <<

 

 

 

2018-11-26 16:12 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.