Parafia Stawiski

Avatar główny

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca br. w placówkach oświatowych gminy Stawiski odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie, po blisko 10 miesiącach kroczenia ścieżkami edukacji, udali się na odpoczynek. Chwilę wytchnienia od obowiązków szkolnych mają również pedagodzy.

Uczniów, rodziców, wychowawców, pracowników obsługi i administracji oraz zaproszonych gości tradycyjnie przywitali dyrektorzy szkół. Podziękowali pedagogom za trud w niesieniu przysłowiowego kaganka oświaty, uczniom za wysiłki w zdobywaniu wiedzy, a rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkół. Wyrazy wdzięczności skierowali również do przedstawicieli władz samorządowych, gdyż bez ich wysiłków nie byłoby możliwe sprawne funkcjonowanie systemu oświaty na terenie gminy Stawiski.

Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim podsumowanie dokonanych przez uczniów osiągnięć: zarówno edukacyjnych oraz sportowych. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce odebrali gratulacje z rąk dyrektorów. Tradycyjnie wręczone zostały nagrody Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach, które trafiły do Martyny Łojewskiej, Emilii Kiełczewskiej (ZSP w Stawiskach) oraz Weroniki Mieczkowskiej i Magdaleny Zysk (SP Poryte).

 

Życzymy wszystkim słonecznych ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

 

>> Fotogaleria <<

 

2018-06-25 15:18 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.