Parafia Stawiski

Avatar główny

Rodzinnie… - plenerowe imprezy przy placówkach oświatowych gminy Stawiski

W niezwykle rodzinnej i sielankowej atmosferze przebiegły festyny rodzinne zorganizowane przy Szkole Podstawowej w Porytem oraz Szkole Podstawowej w Stawiskach. Imprezy zorganizowano w pierwszych tygodniach czerwca br.

Motywem, przyświecającym organizatorom, była rodzina, o czym świadczą hasła przewodnie obydwu uroczystości: „Rodzina – miłość, wsparcie i tradycja” oraz „Gdzie życie się zaczyna… Tam rodzina”. Główną atrakcją były taneczne i wokalne występy młodzieży szkolnej, a także możliwość skosztowania swojskich dań oraz słodkości przygotowanych przez kołagospodyń wiejskich gminy Stawiski, jak również pracowników szkół i  przedszkola.

Swoje umiejętności zaprezentowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach. Sprawnie przeprowadzili akcję ratowania człowieka poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym.

Fotorelacja: SP Poryte, ZSP w Stawiskach

2018-06-21 15:07 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.